ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Від народження ліжечкодля дитини стане основним і важливим місцем фізичного, розумового та емоційногорозвитку. У перший рік життя шкіра дитини відіграє дуже важливу роль вздоровому його розвитку. Вона дуже ніжна і вразлива, легко подразнюєтья і маєособливий теплообмін. Її не можна пересушувати або надмірно зволожувати. Томупостільна білизна для новонароджених повинна відповідати ряду вимог.

Малюки першого рокужиття додатково «дихають» через шкіру і матеріал повинен бути гіпоалергенним,мати високу гігроскопічність, та легко пропускати повітря. Також бути в мірум'яким, не пошкоджувати шкіру і забезпечувати їй мікростимуляцію для поліпшеннякровообігу.

ТКАНИНА лише знатуральних матеріалів! Бавовна – відмінно пропускає повітря івбирає зайву вологу, гіпоалергенна і відносно недорога. Бамбук та льон –мають усі властивості бавовни з додатковими антисептичними властивостями.

ТИП ТКАНИНИ. Бязь –це тканина без блиску, з товстих ниток і дуже щільного плетіння (42 нитки накв.см.), трохи жорсткіше ситцю і сатину. Має високу повітропроникність іопірність стиранню, добре масажує шкіру, що сприяє правильномукровообігу. Ранфорса має більшу щільність (до 57 ниток накв.см.) Завдяки технології обробки бавовняного волокна на дотик нагадує поплін.Тканина міцна і витримує до 300 прань при цьому зберігає свою первісну колірнугаму і цілісність виробу. Поплін - це тонка і легка бавовнянатканина, європейський аналог вітчизняної бязі, але мякіший за неї. Сатин – тканина щільна, кількість нитокколивається від 84 до 225 на кв.см. Для виробництва використовується подвійнеплетіння крученої нитки. Чим сильніше кручена нитка – тим більше і яскравішеблиск. Для виготовлення тканини використовують волокна бавовни, бамбука аботенсела. Він дуже легкий, гладкий і ніжний, при цьому міцний і довговічний.Сатинову постільну білизну невибагливо у догляді. Чи не вигоряє, не скачуєтьсяі практично не мнеться.

З якої тканини будепостільна білизна вашого малюка – обирати вам. Буде це бязь, ранфорс, поплін,сатин, льон або бамбук – залежить від ваших бажань і розміру гаманця.

КОМПЛЕКТАЦІЯ. Виробники пропонують різні комплектаціїнаборів для дитячих ліжечок: від 3-х до 10-ти. Потрібен Вам просто комплектпостільної білизни в ліжечко або повний набір з ковдрою, подушкою і захиснимибортиками, чи потрібен плед, балдахін і навісна кишеня... Розберемофункціональність кожного елемента: Захиснібортики не лише прикрашають ліжечко малюка, але й захищають дитину відпротягів і ударів об ліжечко (особливо актуально коли малюк почне перевертатисяі крутитися в ліжечку). Виготовляють їх на 3 або 4 сторони ліжечка. Ковдра дитяча 95-100 на 145-150 см.Наповнювач обов'язково антиалергенний, переважно силіконізоване волокно. Чизнадобиться вам тепла ковдра залежить від температури повітря у вашій квартиріабо будинку. Плед – м'який збавовняних ниток точно сподобається ніжній шкірі вашого малюка. Вінуніверсальний, його можна використовувати як вдома, так і під час прогулянки увізочку. Подушка – розміри 35х45см., 40х60 см. Товщиною від 1 до 3 см. Наповнювач, як і в ковдрі, повинен бутигіпоалергенним. Це може бути як силіконізоване волокно, так і бавовна. Алемалюкам до року рекомендується взагалі спати без подушки. 

24/10/2019 09:00:47
0
430

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!