Cучасна вишивка

Книжки-іграшки для самих маленьких

Книжка-іграшка штука хитра. Вона таємна зброя досвідченого батька  і водночас предмет щирої любові до кожної дитини. Ризикнете завести таку в будинку, потім не дивуйтеся: діти почнуть розвиватися, як на дріжджах, підуть до інституту, не закінчивши дитячого садка, а поті..

06.08.2020
0
78
Відгуки замовників

Дякуємо за Ваші відгуки! Ваша думка дуже важлива і цінна для нас!Ми і надалі будемо використовувати якісні послуги наших клієнтів на високому рівні...

19.07.2020
0
122
Останнім часом популярність вишиванки у всьому світі все зростає

Останнім часом популярність вишиванки у всьому світі все зростає, і українська вишиванка знову стає повсякденним одягом сучасних українців і не тільки. Все частіше вона з'являється в гардеробах політиків, відомих громадських та культурних діячів. Елементи етнічної вишивки все час..

19.07.2020
0
82
Як з'явилися троянди у вишитому одязі

Українська вишивка веде своє літочислення ще з дохристиянського періоду. У той час вишиті рушники або сорочки-вишиванки служили оберегами - вважалося, що вони охороняють свого власника від негараздів, а його будинок від злих сил. З приходом християнства вишитими рушниками стали п..

10.07.2020
0
120
Одяг з вишитими мотивами давно увійшов у світову моду

Одяг з вишитими мотивами давно увійшов у світову моду. Його можна бачити в колекціях різних дизайнерів, а деякі екземпляри коштують надзвичайних грошей. Тренд тримається впевнено і ми приготували для вас рекомендації,  як адаптувати вишиванку до свого гардеробу. Імідж з виши..

08.07.2020
0
94
Що таке крижмо?

Крижмо (крижма) – це рушник або полотно білого кольору, яке використовується для сповивання дитини після обряду хрещення.   Крижмо – святкове полотно, прикрашене мереживом і вишивкою. Часто персоналізують Крижмо, вишиваючи ім’я людини, дату хрестин.   Вважаєть..

06.07.2020
0
100
Унікальний, міцний декор - це машинна вишивка

Існує кілька технологій, які дозволяють створювати різні аплікації та орнаменти на одязі, аксесуарах. Високотехнологічні  «розумні» машини, винайдені японськими інженерами, творять чудеса, створюють зображення будь-якої складності якісніше та швидше, ніж досвідчений майстер...

27.03.2020
0
197
Білий вишитий одяг

В українській традиційній вишивці з давніх часів виділяється п'ятірка основних кольорів білий, червоний, синій (індиго), жовтий і чорний. Вишивки можуть бути одноколірними або комбінованими.Шиття «білим по білому» або біллю (яскраво-білими нитками) без сумніву є давньою традицією..

25.03.2020
0
359
Путівник по стилю етно в одязі

Етнічний стиль один знайбільш багатогранних, строкатих і помітних. Для багатьох етно не просто моднатенденція, а спосіб виразити себе і свій світогляд, відчути культуру іншогонароду або ж підкреслити любов до свого. Романтичні і розкішні етномотивирегулярно з'являються в ..

23.03.2020
0
179
Етно стиль Україна

Етно стиль УкраїнаУкраїнський етно стильпереможно крокує світом моди. З недавніх пір, одяг і прикраси в етнічному стилістали трендовими і обговорюваними в світі моди. Окремі елементи і образизнаходять застосування в колекціях світових дизайнерів. У такому стрімкомуро..

19.03.2020
0
213
Що символізує чорна вишиванка: цікаві традиції нашого народу

Вишиванка один зголовних символів українського народу. Вона призвана захищати та оберігатисвого володаря, стимулювати та заохочувати його до добрих справ. Що означаєвишиванка чорного кольору і коли її можна одягати?Традиційно такийнаціональний одяг шиють з білого або сі..

19.03.2020
0
331
КRAM.KR.UA - сайт дня на I.UA

КRAM.KR.UA - сайт дня на I.UAСьогодні КRAM.KR.UA розмістив сайти дня на порталі I.UA, один з найбільш популярних ресурсів УАнета.Спасибо редактору I.UA за цікавість до нашого ресурсу...

17.03.2020
0
140
 Машинний або ручний вишитий одяг?

ОСОБЛИВОСТІ   РУЧНOЇ   ВИШИВКИ   Високоїмайстерності можна досягти у виконанні саме ручної роботи, адже вона дозволяєвикористовувати різні техніки і матеріали. Вишивка ручна вимагає великих витратчасу, при цьому вирізняється оригінальністю. Виш..

15.03.2020
0
99
В'язані речі для жінок

В'ЯЗАНІ РЕЧІ ДЛЯ ЖІНОК  Яким повинен бути в'язаний трикотаж? Теплим, модним ібарвистим. Часи, коли можна було дозволити собі кутатися в непоказні"мишачі" светри "тому що холодно", пройшли. Більше немаєвиправдань для моди. Адже в'язаний жіночий одяг тепер теж тренд.&nbs..

06.03.2020
0
199
Сучасний вишитий чоловічий одяг

Вишиванкачоловіча це не міф. Не потрібно думати, що всі наряди, виконані в національномустилі, виключно жіночі. В далекому минулому сорочки з національною вишивкоюшилися і для чоловіків, як символ любові та вірності. Пов'язано це з тим, що дівчинаповинна була вишити майбу..

04.03.2020
0
169
Український вишитий одяг: цікаві факти

Українська вишиванка: цікаві фактиТрадиційна українська вишиванка має багату історію. Найцікавіші факти про неї, ми зібрали в нашій статті. факт 1Перш ніж купити вишиванку плаття, потрібно обов'язково розібратися в значення її орнаменту.Справа в тому, що кожен символ не випадкови..

03.03.2020
0
148
Фотоальбом №2

  Отримали фото від вдячного творчого колективу. Сучасні вишиті костюми вдало доповнюють творчих талант . ..

23.02.2020
0
115
Фотоальбом №1

Сучасний вишитікостюми для творчих колективів. Вибір кольору вишивки, пошиття під розміручасників творчого колективу.  Вишитий одяг нашої крамниці - найкращий вибір для сучасних колективів творчості.Індивідуальний підхід до кожного замовник...

23.02.2020
0
109