Cучасна вишивка

Переваги та недоліки синтетичних тканин

Переваги та недолікисинтетичних тканин + Низька собівартість. Матеріали, що використовуютьсяу виробництві, не є дефіцитом.- Погана гігроскопічність (не відводять від тіла піт,що сприяє «парникового ефекту» і швидкого розмноження бактерій ..

03.10.2020
0
23
Які вишиванки вибирають сучасні жінки?

Які вишиванки вибирають сучасні жінки?Гардероб сучасної українки вже складно уявити собі без вишиванки. Жіноча вишита сорочка або плаття мабуть, в шафі у кожної третьої українки. У когось їх може бути декілька, на різні випадки життя. Красиве елегантне плаття для святкових виході..

28.09.2020
0
46
Процес розробки вишивальних програм

Процес розробки вишивальних програм складним і трудомістким. Він включає в себе кілька етапів. Без побудови такої програми вишивка неможлива.вишивка-векторПершим етапом розробки програми для вишивки стає формування векторного зображення за допомогою комп'ютерних програм. Далі ств..

31.08.2020
0
91
Книжки-іграшки для самих маленьких

Книжка-іграшка штука хитра. Вона таємна зброя досвідченого батька  і водночас предмет щирої любові до кожної дитини. Ризикнете завести таку в будинку, потім не дивуйтеся: діти почнуть розвиватися, як на дріжджах, підуть до інституту, не закінчивши дитячого садка, а поті..

06.08.2020
0
286
Відгуки замовників

Дякуємо за Ваші відгуки! Ваша думка дуже важлива і цінна для нас!Ми і надалі будемо використовувати якісні послуги наших клієнтів на високому рівні...

19.07.2020
0
255
Останнім часом популярність вишиванки у всьому світі все зростає

Останнім часом популярність вишиванки у всьому світі все зростає, і українська вишиванка знову стає повсякденним одягом сучасних українців і не тільки. Все частіше вона з'являється в гардеробах політиків, відомих громадських та культурних діячів. Елементи етнічної вишивки все час..

19.07.2020
0
215
Як з'явилися троянди у вишитому одязі

Українська вишивка веде своє літочислення ще з дохристиянського періоду. У той час вишиті рушники або сорочки-вишиванки служили оберегами - вважалося, що вони охороняють свого власника від негараздів, а його будинок від злих сил. З приходом християнства вишитими рушниками стали п..

10.07.2020
0
245
Одяг з вишитими мотивами давно увійшов у світову моду

Одяг з вишитими мотивами давно увійшов у світову моду. Його можна бачити в колекціях різних дизайнерів, а деякі екземпляри коштують надзвичайних грошей. Тренд тримається впевнено і ми приготували для вас рекомендації,  як адаптувати вишиванку до свого гардеробу. Імідж з виши..

08.07.2020
0
182
Що таке крижмо?

Крижмо (крижма) – це рушник або полотно білого кольору, яке використовується для сповивання дитини після обряду хрещення.   Крижмо – святкове полотно, прикрашене мереживом і вишивкою. Часто персоналізують Крижмо, вишиваючи ім’я людини, дату хрестин.   Вважаєть..

06.07.2020
0
188
Унікальний, міцний декор - це машинна вишивка

Існує кілька технологій, які дозволяють створювати різні аплікації та орнаменти на одязі, аксесуарах. Високотехнологічні  «розумні» машини, винайдені японськими інженерами, творять чудеса, створюють зображення будь-якої складності якісніше та швидше, ніж досвідчений майстер...

27.03.2020
0
271
Білий вишитий одяг

В українській традиційній вишивці з давніх часів виділяється п'ятірка основних кольорів білий, червоний, синій (індиго), жовтий і чорний. Вишивки можуть бути одноколірними або комбінованими.Шиття «білим по білому» або біллю (яскраво-білими нитками) без сумніву є давньою традицією..

25.03.2020
0
425
Путівник по стилю етно в одязі

Етнічний стиль один знайбільш багатогранних, строкатих і помітних. Для багатьох етно не просто моднатенденція, а спосіб виразити себе і свій світогляд, відчути культуру іншогонароду або ж підкреслити любов до свого. Романтичні і розкішні етномотивирегулярно з'являються в ..

23.03.2020
0
234
Етно стиль Україна

Етно стиль УкраїнаУкраїнський етно стильпереможно крокує світом моди.  Окремі елементи і образизнаходять застосування в колекціях світових дизайнерів. У такому стрімкомурозвитку губляться межі рідного і прояви національної свідомості. Що б цього несталося, слід ..

19.03.2020
0
319
Що символізує чорна вишиванка: цікаві традиції нашого народу

Вишиванка один зголовних символів українського народу. Вона призвана захищати та оберігатисвого володаря, стимулювати та заохочувати його до добрих справ. Що означаєвишиванка чорного кольору і коли її можна одягати?Традиційно такийнаціональний одяг шиють з білого або сі..

19.03.2020
0
445
КRAM.KR.UA - сайт дня на I.UA

КRAM.KR.UA - сайт дня на I.UAСьогодні КRAM.KR.UA розмістив сайти дня на порталі I.UA, один з найбільш популярних ресурсів УАнета.Спасибо редактору I.UA за цікавість до нашого ресурсу...

17.03.2020
0
186
 Машинний або ручний вишитий одяг?

ОСОБЛИВОСТІ   РУЧНOЇ   ВИШИВКИ   Високоїмайстерності можна досягти у виконанні саме ручної роботи, адже вона дозволяєвикористовувати різні техніки і матеріали. Вишивка ручна вимагає великих витратчасу, при цьому вирізняється оригінальністю. Виш..

15.03.2020
0
171
В'язані речі для жінок

В'ЯЗАНІ РЕЧІ ДЛЯ ЖІНОК  Яким повинен бути в'язаний трикотаж? Теплим, модним ібарвистим. Часи, коли можна було дозволити собі кутатися в непоказні"мишачі" светри "тому що холодно", пройшли. Більше немаєвиправдань для моди. Адже в'язаний жіночий одяг тепер теж тренд.&nbs..

06.03.2020
0
304
Сучасний вишитий чоловічий одяг

Вишиванкачоловіча це не міф. Не потрібно думати, що всі наряди, виконані в національномустилі, виключно жіночі. В далекому минулому сорочки з національною вишивкоюшилися і для чоловіків, як символ любові та вірності. Пов'язано це з тим, що дівчинаповинна була вишити майбу..

04.03.2020
0
240