Blog

Українські "вишиванки". Барвиста мода

Українські "вишиванки". Барвиста модаВже кілька років стає популярною мода на одяг, вишитий українською вишивкою. Українці не соромляться своєї традиції та похідних від неї народних костюмів, які вони охоче одягають. Щороку, у третій четвер травня, українці у всьому світі відзнач..

27/12/2020
0
298
Переваги крамниці вишитого одягу Kram.kr.ua

Вишиванки для всієї родини від Kram.kr.ua стануть прикрасою вашого гардероба і будуть якісно виділяти вас серед інших. Магазин вишитих виробів в місті Кропивницький постійно поповнюється сезонним вишитим одягом та оригінальними товарами. Матеріал взято з ..

22/12/2020
0
340
Фото: 5 ідей оригінальних етноподарунків від KRAM.KR.UA

Фото: 5 ідей оригінальних етноподарунків від KRAM.KR.UA“Крамниця вишитого одягу” – незвичний інтернет-магазин, що спеціалізується на товарах в українському стилі. Зокрема, усе із зображенням узорів та символів української вишивки. Новий рік, Різдво, Великдень, День святого Микола..

03/12/2020
0
339
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ

Шановні друзі!Купуйте товари та замовляйте доставку Укрпоштою убудь-який, навіть найвіддаленіший, населений пункт України. Це зручно йекономно.В інтернеті доступні ціни і великий вибір, в Укрпошті — нормальна доставка за нормальною ціною.Замовлення з інтернет-магазинів, які..

09/11/2020
0
247
Переваги та недоліки синтетичних тканин

Переваги та недолікисинтетичних тканинНизька собівартість. Матеріали, що використовуютьсяу виробництві, не є дефіцитом.Погана гігроскопічність (не відводять від тіла піт,що сприяє «парникового ефекту» і швидкого розмноження бактерій на шкірі)...

03/10/2020
0
301
What embroidered shirts do modern women choose?

What embroidered shirts do modern women choose?It is already difficult to imagine the wardrobe of a modern Ukrainian woman without an embroidered shirt. A woman's embroidered shirt or dress is probably in the closet of every third Ukrainian woman. Someone may have several, for di..

28/09/2020
0
384
Процес розробки вишивальних програм

Процес розробки вишивальних програм складним і трудомістким. Він включає в себе кілька етапів. Без побудови такої програми вишивка неможлива.Першим етапом розробки програми для вишивки стає формування векторного зображення за допомогою комп'ютерних програм. Далі створюються коман..

31/08/2020
0
293
Toy books for the little ones

A toy book is a tricky thing. It is the secret weapon of an experienced father and at the same time the object of sincere love for every child.You risk starting one in the house, then don't be surprised: children will start to develop like yeast, go to college without graduating ..

06/08/2020
0
624
Відгуки замовників

Відгуки наших Замовників..

19/07/2020
0
470
Останнім часом популярність вишиванки у всьому світі все зростає

Останнім часом популярність вишиванки у всьому світі все зростає, і українська вишиванка знову стає повсякденним одягом сучасних українців і не тільки. Все частіше вона з'являється в гардеробах політиків, відомих громадських та культурних діячів. Елементи етнічної вишивки все час..

19/07/2020
0
392
Як з'явилися троянди у вишитому одязі

Українська вишивка веде своє літочислення ще з дохристиянського періоду. У той час вишиті рушники або сорочки-вишиванки служили оберегами - вважалося, що вони охороняють свого власника від негараздів, а його будинок від злих сил. З приходом християнства вишитими рушниками стали п..

10/07/2020
0
423
Одяг з вишитими мотивами недавно увійшла в світову моду.

Одяг з вишитими мотивами недавно увійшла в світову моду. З 2014 року вишиванка підкорює серця простих людей і знаменитостей, її можна бачити в колекціях провідних дизайнерів, а деякі екземпляри коштують надзвичайних грошей. Тренд тримається впевнено і в цьому сезоні і ми приготув..

08/07/2020
0
322
Що таке крижма?

Що таке крижмаКрижми це рушник, рушник або ковдру, яке використовується для обряду хрещення. Використовується після обмивання в купелі або будь-якому джерелі води: річки, моря, озера. Вважається, що крижма наділяється чудодійною силою в процесі хрещення. Надалі крижма зберіга..

06/07/2020
0
413
Унікальний, міцний декор - це машинна вишивка

Існує кілька технологій, які дозволяють створювати різні аплікації та орнаменти на одязі, аксесуарах. Високотехнологічні  «розумні» машини, винайдені японськими інженерами, творять чудеса, створюють зображення будь-якої складності якісніше та швидше, ніж досвідчений майстер...

27/03/2020
0
425
Білий вишитий одяг

В українськійтрадиційній вишивці з давніх часів виділяється п'ятірка основних кольорівбілий, червоний, синій (індиго), жовтий і чорний. Вишивки можуть бутиодноколірними або комбінованими.Шиття «білим по білому» або біллю (яскраво-білими нитками) без сумніву є давньоютра..

25/03/2020
0
569
 Путівник по стилю етно в одязі

Етнічний стиль один знайбільш багатогранних, строкатих і помітних. Для багатьох етно не просто моднатенденція, а спосіб виразити себе і свій світогляд, відчути культуру іншогонароду або ж підкреслити любов до свого. Романтичні і розкішні етномотивирегулярно з'являються в ..

23/03/2020
0
364
Етно стиль Україна

Етно стиль УкраїнаУкраїнський етно стильпереможно крокує світом моди. З недавніх пір, одяг і прикраси в етнічному стилістали трендовими і обговорюваними в світі моди. Окремі елементи і образизнаходять застосування в колекціях світових дизайнерів. У такому стрімкомуро..

19/03/2020
0
739
Що символізує чорна вишиванка: цікаві традиції нашого народу

Вишиванка один зголовних символів українського народу. Вона призвана захищати та оберігатисвого володаря, стимулювати та заохочувати його до добрих справ. Що означаєвишиванка чорного кольору і коли її можна одягати?Традиційно такийнаціональний одяг шиють з білого або ..

19/03/2020
0
672
Instagram
Viber
Whatsapp
КИЇВСТАР
VODAFONE
Замовити дзвiнок