Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
Телефони: 0973446410 0957539071
пт, cб, нд 10-14
0973446410 0957539071 Замовити дзвінок

Про крамницю

КРАМНИЦЯ ВИШИТОГО ОДЯГ Є РОЗРОБНИКОМ ПРОГРАМ ВИШИВКИ ТА ПРОПОНУЄ СУЧАСНИЙ ВИШИТИЙ ОДЯГ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ!

В світі набуває чимале популярності вишитий одяг, в Україні такий одяг отримав назву -  вишиванкою  Але вишитий одяг має більш сучасне значення. Найліпші модельєр дизайну одягу і комп'ютерної вишивкою прикладають не абиякі зусилля для задоволення вибагливого замовника.  Чому саме Крамниця вишитого одяг? Крамниця вишитого одягу є не тільки представником розробника, а і є розробником дизайнером програм машинної вишивки. На протязі багатьох років були створені неперевершені дизайни які стали хітами в сегменті вишитого одягу. Асортимент Крамниці вишитого одягу поповнюються новими розробками. А саме світшотами, сукням для літа, блузками з вишитими орнаментами. всі вони набувають великого попиту. Барвисті вишиті сукні та блузи, елегантні чоловічі вишиті сорочки, вишивані дитячі сукні, елегантні хлопчачі сорочки ось невеликий перелік  вишитого одягу який можна знайти на сайті Крамниці вишитого одягу. Оригінальні дизайни в поєднанні з вишуканим кроєм роблять вироби унікальними, і представлені практично в одиничному екземплярі. Досвід багатьох років вказує на те, що багатьом подобається класичні вишитий одяг. Чоловічий вишитий одяг для роботи, відпочинку, свят і допомагає чоловіку бути особливим 

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ПИТАННЯ

 ✅ ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ❓

Онлайн замовлення приймаються цілодобово!

 ⌛ ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДОСТАВКА❓

«Крамниця вишитого одягу» співпрацює з кращими транспортними компаніями України та закордону, аби ви отримали стильну вишиванку якнайшвидше.

Просто оберіть зручне для вас відділення «Нової пошти» чи «Укрпошта», Замовлення формується 1- 2 дня.

 ⭐ ЧИ МОЖУ Я ПРИМІРЯТИ ОДЯГ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ❓

Одяг ви можете приміряти в фірмовому магазині за адресою мм. Кропивницький, Ринок "Европейський", перший павільйон зі сторони НВП "Радій" (речові ряди), павільйон (№31)