Доставка

1. Примірка
1.1 Примірка онлайн на сайті за допомогою сервісу LOOKSIZE.
1.2 Примірка офлайн за адресою: Укрaїна, м. Кропивницький, Ринок "Европейський", перший павільон зі сторони НВП"Радій" (речові ряди), павільон (№31), ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ, НД: 10:00 - 14:00,

2 Оплата
2.1 Оплата здійснюється зручним для Вас способом, серед яких:
- оплата будь-якою банківською карткою*;
- оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти **.
* таким чином Ви економите кошти не сплачуючи комісію, яку бере Нова Пошта у разі вибору Вами оплати при отриманні товару.
** Ви оплачуєте вартість товару + вартість доставки за тарифами Нової Пошти + комісію, яку бере Нова Пошта для відправки післяплати (20 грн +2% від вартості товару)

3 Обробка
3.1. Замовлення від нових клієнтів (перша або друга покупка в нашому магазині) обробляються за умови повної або часткової передплати, щонайменше 100грн . У свою чергу, ми вказуємо суму післяплати меншу на суму передплати. Якщо клієнт не зможе прийти за посилкою, кошти з передплати будуть спрямовані на поштові витрати, а решта - повернена клієнту.
3.2. Після оформлення замовлення на нашому сайті (https://kram.kr.ua/) Ви отримуєте на електронну пошту повідомлення з підтвердженням та номером замовлення (якщо Ви не отримали таке повідомлення просимо для уточнення зв'язатися з нами).
3.3 Якщо при оформленні замовлення Ви вказали всі дані, необхідні для відправлення, замовлення буде автоматично підтверджено та відправлено без попереднього дзвінка Вам. Про відправлення Ви будете проінформовані листом на електронну пошту.
3.4. Якщо оформлено кілька замовлень – кожне замовлення буде відправлено окремо зі своїм номером відправлення (об’єднання кількох замовлень в одне не здійснюється).

4. Відправлення
4.1 Відправлення замовлення здійснюється перевізником за його таймінгом.
4.2 Для замовлень, сума яких перевищує 2000 грн., доставка до вказаного Вами відділення пошти по Україні безкоштовна, не розповсюджується на акційні товари. Для замовлень менше 2500 грн рахується за тарифами перевізника (залежить від фактичної та об’ємної ваги відправлення) і здійснюється за рахунок покупця.
4.3 Адресна доставка можлива кур’єром Нової пошти тільки після повної оплати за товар і доставку (для уточнення зв'яжіться з нами).
4.4 Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні Нової Пошти 4 робочі дні (враховуючи день прибуття). На 5-ий робочий день воно автоматично повертається відправнику.

5 Доставка за кордон
5.1 Будь-яку продукцію ми відправляємо за кордон ("Укрпоштою"). Вартість доставки за кордон не врахована в ціну товару. Вартість доставки уточняйте в операторів або пишіть на електронну адресу: doroshenko.kram@gmail.com
+38 097 344 64 10
+38 095 753 90 71

Instagram
Viber
Whatsapp
Київастар
VODAFONE
Замовляйте дзвінок!