Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Валюта:
0973446410
Наша адреса
м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
Телефони
Графік роботи
  • офлайн - cб, нд 10-14
  • онлайн - без вихідних
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Ікони вишиті бісером

Сортування:
0
550 грн.
Розмір: 12,5*16
0
550 грн.
Розмір: 12,5*16
0
550 грн.
Розмір: 11*16,5
0
550 грн.
Розмір: 12,5*17
0
800 грн.

Ікони вишиті бісером - неперевершений шедевр рукоділля

Вступ

Ікони вишиті бісером - це вид мистецтва, що поєднує давні традиції вишивки та релігійного мистецтва. Вони є надзвичайно детальними, мають вишукані орнаменти та прекрасну градацію кольорів. Кожна ікона вишита бісером - це унікальний шедевр, який привертає увагу своєю красою і різнобарв'ям.

Витоки

Існування ікон, вишитих бісером, має свої коріння в давніх часах. Майстерно вишиті ікони були популярними в середньовічній Європі та слов'янських країнах, де вишивка відігравала важливу роль у релігійних обрядах та виражала поклоніння Богу. Згодом техніка вишивки бісером була удосконалена, і вишиті ікони стали одним з найпопулярніших видів рукоділля.

Техніка вишивки бісером

Вишивка бісером виконується за допомогою дрібних перлинок, що нанизані на нитку. Бісер використовується для створення окремих елементів іконостасу, образів святих, архітектурних деталей та різних орнаментів. Техніка вишивки бісером дозволяє створювати безліч ефектів, відтворювати відтінки кольорів і надавати іконі витонченості та реалістичності.

Орнаменти і мотиви

Ікони, вишиті бісером, прикрашені різними орнаментами та мотивами, які відображаються у вишуканості кольорів та деталей. Це можуть бути геометричні узори, квіти, рослинні мотиви, тварини, символічні зображення та багато іншого. Кожен з таких орнаментів має свій символічний зміст та сприяє створенню особливого настрою в мистецтві.

Символіка

Ікона, вишита бісером, несе глибокий символізм та релігійну значимість. Кожен образ або святійша особа, зображена на іконі, має своє особливе послання та інтерпретацію. Вишиті ікони вважаються святими та особливими, і їх варто розглядати з особливим відношенням і шаною.

Таким чином, ікони вишиті бісером є виразом творчості і духовності, які поєднуються в унікальних шедеврах рукоділля. Ці витончені твори мистецтва прикрашають релігійні будівлі, колекції музеїв та привертають увагу завдяки своїй красі та детальності.
Розгорнути
Відгуки
Люблю чорний колір. А чорна вишиванка взагалі топ. Та ще і якісний матеріал...
Якісна вишиванка з льону. Для теплої погоди саме то. В ній не жарко. ..
Дорогувата сорочка, але є великий розмір. Доведеться підкоротити, знову кравчині плати. Але тканина натуральна, хрестик повний, не прозорий, як в дешевих сорочках. Якість на високому рівні. ..
Завжди мріяла мати червону вишиванку. Ось мая мрія збулась. Купити вишиванку надихнула саме цей візерунок. Все підійшло. Нарікань нема..
Отличный дизайн! Профессиональная работа!Рекомендую!..
Очень качественный дизайн..