Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
ШОК ЦІНИ! КУПУЙЗАРАЗ!    Детальніше
Наша адреса: м. Кропивницький, р-к "Европейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
м. Кропивницький, р-к "Европейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
Телефони: 0973446410 0957539071
пт, cб, нд 10-14
0973446410 0957539071 Замовити дзвінок

Вишитий одяг

Трикотажні сукні
02.12.2022
Перегляди: 51
Трикотажні сукні

Трикотажні сукні набувають все більшої популярності, оскільки вони теплі і при цьому виглядають надзвичайно елегантно. Трикотаж не мнеться, не потребує складного догляду – його, для прикладу, не треба прасувати, а для того, щоб плетена тканина була ніжною і м᾿якою, досить додати при полосканні у воду кондиціонер. Сукня – річ, у якій кожна пані стає більш жіночною та чарівною. Сучасні трико..

Чоловіча  біла вишиванка
17.11.2022
Перегляди: 188
Чоловіча біла вишиванка

Чоловіча вишиванка білим по білому не менш популярна, ніж жіноча. У чому ж секрет затребуваності подібних сорочок? – Першочергово, такий одяг високо цінують за його універсальність. Світле вбрання доречне і на святкових заходах, і у звичайні дні. А біла вишиванка з традиційним українським орнаментом – це ще й спосіб відродити забуті традиції, акцентувати на своїй національній приналежності.Сучасні..

Жіночі жовті вишиванки
15.11.2022
Перегляди: 102
Жіночі жовті вишиванки

Жовта вишиванка – оригінальний предмет гардеробу, який не втрачає актуальності у будь-яку пору року. Життєствердний колір є одним з основних у палітрі, і українці спрадавна віддають йому належну шану. Золотисті, сонячні візерунки або тканина відмінно поєднуються з багатьма відтінками, тож купити жовту вишиванку – чудове рішення для сучасної красуні. ..

Весілля у вишиванках
21.10.2022
Перегляди: 357
Весілля у вишиванках

Весілля в вишиванках – урочиста подія, яка не лише поєднує долі людей, але й несе в собі особливий символізм. Адже вишиті сорочки та сукні служили українцям родинними реліквіями ще з часів Трипілля. Ба більше – у складних умовах сьогодення сакральність традиційних орнаментів стала вагомою, як ніколи.Вишиванка для весілля – не лише оберіг. Це унікальне, красиве вбрання, яке ніколи не буває банальни..

Светри мають бути у гардеробі кожної жінки
14.10.2022
Перегляди: 221
Светри мають бути у гардеробі кожної жінки

Светри мають бути у гардеробі кожної жінки. Цей вид теплого одягу затребуваний не дише взимку, але й навіть у прохолодні літні дні.Причини популярності светрівСветрами називають трикотажний чи плетений теплий одяг, виготовлений з нитки різного типу ‒ вовни, напіввовни, синтетики, бавовни тощо. Светри жіночі мають низку переваг перед іншими видами одягу:стилістична універсальність. Симпатичний..

Пальто ‒ елегантний верхній одяг
10.10.2022
Перегляди: 191
Пальто ‒ елегантний верхній одяг

Пальто ‒ елегантний верхній одяг, який у холодну пору надає жінці особливої вишуканості. Кожна жінка повинна мати у своєму гардеробі класичне пальто, адже воно дозволяє підкреслити всі переваги фігури. Саме такий верхній одяг найбільш доречний для довершення ділового образу.Зовсім нещодавно основними видами верхнього одягу такого плану були пальта в клітинку чи чорне пальто строгого крою. Та зараз..

Білий вишитий одяг
02.10.2022
Перегляди: 125
Білий вишитий одяг

В українській традиційній вишивці з давніх часів виділяється п'ятірка основних кольорів білий, червоний, синій (індиго), жовтий і чорний. Вишивки можуть бути одноколірними або комбінованими...

Форма і зміст вишитого одягу (вишиванки)
01.10.2022
Перегляди: 69
Форма і зміст вишитого одягу (вишиванки)

У ХХ столітті все порушилося, пішла швидкими темпами індустріалізація, селяни переїжджали в міста. Можна такий напівжартівливий приклад навести: дівчата на Андрія ворожать і кидають черевичок через себе і через будинок. Але як треба черевичок кинути, щоб він через п'ятиповерховий будинок перелетів?..

 Путівник по стилю етно в одязі
01.10.2022
Перегляди: 62
Путівник по стилю етно в одязі

Етнічний стиль один з найбільш багатогранних, строкатих і помітних. Для багатьох етно не просто модна тенденція, а спосіб виразити себе і свій світогляд, відчути культуру іншого народу або ж підкреслити любов до свого. Романтичні і розкішні етномотиви регулярно з'являються в колекціях українських і зарубіжних дизайнерів.Складно уявити більш легкий, барвистий і самобутній стиль, ніж етнічний. Такий..

Одяг з машинною чи ручною  вишивкою?
01.10.2022
Перегляди: 54
Одяг з машинною чи ручною вишивкою?

Високої майстерності можна досягти у виконанні саме ручної роботи, адже вона дозволяє використовувати різні техніки і матеріали. Вишивка ручна вимагає великих витрат часу, при цьому вирізняється оригінальністю. Вишукані дизайн одягу, текстиль та аксесуари роблять їх дорожче, але ціна в даному випадку повністю виправдана. Залежно від розмірів і складності роботи процес вишивання може зайняти декіль..

 Що подарувати чоловікові на лляну річницю весілля?
01.10.2022
Перегляди: 75
Що подарувати чоловікові на лляну річницю весілля?

    Що подарувати чоловікові на лляну річницю весілля? Сюрприз чоловікові на 4 річницю весілля Четверту річницю не прийнято відзначати з великим розмахом, адже це не ювілей.Але майже для будь-якої молодої сім'ї лляне весілля дуже важлива, тому цей день рідко обходиться без особливого урочистого заходу. Свято скромний, зате у нього є свої традиції і свої актуальні подарунки. З цієї с..

Які вишиванки вибирають сучасні жінки?
12.09.2022
Перегляди: 203
Які вишиванки вибирають сучасні жінки?

Гардероб сучасної українки вже складно уявити собі без вишиванки. Жіноча вишита сорочка або плаття мабуть, в шафі у кожної третьої українки. У когось їх може бути декілька, на різні випадки життя. Красиве елегантне плаття для святкових виходів, вишита футболка для прогулянок в парку і посиденьок з друзями...

Як з'явилися троянди у вишитому одязі
12.09.2022
Перегляди: 160
Як з'явилися троянди у вишитому одязі

Українська вишивка веде своє літочислення ще з дохристиянського періоду. У той час вишиті рушники або сорочки-вишиванки служили оберегами - вважалося, що вони охороняють свого власника від негараздів, а його будинок від злих сил. З приходом християнства вишитими рушниками стали прикрашати ікони. У наш час вишиванка стала наймоднішим святковим одягом в Україні, жодне весілля не обходиться без вишит..

Етно стиль Україна
12.09.2022
Перегляди: 181
Етно стиль Україна

Етно стиль УкраїнаУкраїнський етно стиль переможно крокує світом моди.  Окремі елементи і образи знаходять застосування в колекціях світових дизайнерів. У такому стрімкому розвитку губляться межі рідного і прояви національної свідомості. Що б цього не сталося, слід чітко розуміти, що таке етнічний стиль в Україні, і які елементи можуть до нього стосуватися..