Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Кропивницький, р-к "Европейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
м. Кропивницький, р-к "Европейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
Телефони: 0973446410 0957539071
чт, пт, cб, нд 10-14
0973446410 0957539071 Замовити дзвінок

Книжка-іграшка для самих маленьких

Книжка-іграшка для самих маленьких

Книжка-іграшка штука хитра.

Вона таємна зброя досвідченого батька і водночас предмет щирої любові до кожної дитини. Ризикнете завести таку в будинку, потім не дивуйтеся: діти почнуть розвиватися, як на дріжджах, підуть до інституту, не закінчивши дитячого садка, а потім відкриють новий закон квантової фізики, задивившись на хмари. Словом, хороша це річ.

Розвиваючу літературу для дітей від двох до шести років підібрати легко: багато видань пропонують на вибір книжки з наліпками, з розмальовками тощо. Але придбати спеціальну літературу для однорічних малюків вже є певною проблемою. Знайти ж видання для самих маленьких трьох-шестимісячних дітей під силу тільки дуже наполегливим і самовідданим. Навіщо немовлятам книжки? Книжки-іграшки для самих маленьких мають ряд незвичайних властивостей, наприклад, поліфункціональність. Граючись такою книжкою, дитина дивиться, слухає, відчуває – розвиваються органи чуття, дитина знайомиться з навколишнім світом. Книжка-іграшка повинна відповідати і потребам дитини, і естетичним смакам батьків.

Примхливі, чудернацькі ілюстрації можуть сподобатися мамі, але налякати малюка. На думку психологів, надмірно насичені кольори "кислотних", флуоресцентних відтінків чинять негативний вплив на психіку дитини. М'яка книжка розрахована на малюків від 1 місяця до 1 року. Ні віршиків, ні пісеньок ви в них не знайдете текстів в м'яких книжках просто немає. Однак для знайомства з основними поняттями, такими як колір, форма і фактура, книжки підходять ідеально.

М'яка книжка-іграшка сприяє формуванню перших цілеспрямованих дій: розвиває дрібну моторику, знайомить з назвами предметів, розвиває мову, увагу, зорове зосередження, пам'ять. Знайомлять дитину з формами, основними кольорами та формують просторове мислення.

Фотографії
Коментарі