Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Валюта:
Тема сайту:
0973446410
Наша адреса
м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№22)
Телефони
Графік роботи
  • офлайн - вівторок - неділя, 10-14
  • онлайн - без вихідних
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Де купити кольорові вишиванки?

Де купити кольорові вишиванки?

Кольорова вишиванка — прекрасний приклад того, як сучасність та етніка уживаються в одній формі. Як стародавні традиції трансформуються та набувають нових змістів. Цей процес незворотній й дуже потрібний. Саме завдяки цьому вишивка стає звичною частиною повсякденного життя. А не ізолюється на сторінках історичних книг, музейних фондів чи театральних костюмерних.

Чи є автентичним такий одяг?

Попри те, що деякі мережеві статті пишуть, що синю вишиванку жіночу українки вдягали, щоб підкреслити своє небажання більше мати дітей, ви не побачите сорочок такого кольору в музеї Івана Гончара. Так само вишиванка чорна ніколи не була звичним чоловічим одягом. Насправді автентичною та на 100% характерною для усіх регіонів є біла вишиванка. Тільки такі вироби ви знайдете на старовинних фото.

Ця поширеність пояснюється просто — наші пращури майже не мали барвників. Можливо, насправді ваша прабабуся мріяла про ніжно-рожеву чи яскраво-зелену тканину. Але вона не могла просто замовити в інтернет-магазині потрібні барви й наступного дня отримати їх у відділенні Нової Пошти. Тому просто вибілювала на сонці конопляне чи лляне полотно, щоб з сірого воно стало майже білосніжним. Лише невелику кількість фарби могли виготовити (скажімо, з червоних жучків червців) для кольорування ниток, якими вишивали візерунки.

Чи від того кольоровий вишитий одяг стає не таким цінним?

В жодному разі! Адже в автентичного та сучасного вишитого одягу різне призначення. Традиційні вишиті сорочки чудово пасують до національного строю з жупаном, запаскою, фартухом та хитро вив'язаною хусткою. Це неймовірно гарне вбрання, але наскільки ця історія повсякденна? Не кожна жінка має можливість та бажання щодня так вбиратись. Зовсім інша річ — червона вишиванка з класичними штанами та витонченими туфлями-човниками. Елегантно, стильно, сучасно й відмінно підкреслює вашу національну ідентичність!

Навіть мистецтвознавці та історики будуть на боці кольорових вишиванок, якщо обирати між ними та столітніми чи старішими вишитими сорочками. Останні набагато тендітніші, ніж здається: від яскравого сонця малюнки швидко вицвітають, а нитки можуть тріснути від завеликого тиску. Саме тому ми закликаємо — старовинну річ охайно зберігайте в темній шафі, аби якомога більше поколінь моли нею милуватись. А для себе придбайте чорну жіночу вишиванку чи модель будь-якого іншого кольору в магазині вишитого одягу «Крам»!

Вишиванки, які ви полюбите так само як рідну бабусину сорочку

І ось чому:

  1. Тут неймовірна палітра кольорів — є чорні, червоні, сині, жовті, блакитні, рожеві вироби. Серед них точно знайдете модель, що пасуватиме до вашого стилю та кольоротипу.

  2. Всі вишиванки точно зручніші за бабчину сорочку. Знаєте, як шили цей одяг в давнину? Просто зшивали дві смуги полотна й додавали рукави. Такий фасон не всім пасує й часто заважає рухатись. Натомість в нас є рішення для усіх типів фігур, а кожну річ створено за перевіреними лекалами.

  3. І лише погляньте на ці візерунки! Це ціла колекція з різних символів, технік та образів. Є й історично правдиві, й дизайнерські вишивки. Густе вишивання і лаконічне оздоблення. Кожна синя, чорна, жовта блуза чи сорочка неповторна!

А головне, що в інтернет-магазині «Крам» ви можете створити повноцінний образ для будь-якої ситуації. Потрібна червона спідниця до вишиванки для яскравого сценічного образу? Чи накидка з вишитими елементами для прохолодної погоди? Все перелічене ви знайдете в цьому магазині разом з коректним обслуговуванням та приємними цінами.


Рекомендовані товари