Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
Телефони: 0973446410 0957539071
пт, cб, нд 10-14
0973446410 0957539071 Замовити дзвінок

Які вишиванки вибирають сучасні жінки?

Які вишиванки вибирають сучасні жінки?

Гардероб сучасної українки вже складно уявити собі без вишиванки. Жіноча вишита сорочка або плаття мабуть, в шафі у кожної третьої українки. У когось їх може бути декілька, на різні випадки життя. Красиве елегантне плаття для святкових виходів, вишита футболка для прогулянок в парку і посиденьок з друзями. Працюючі в офісах жінки купують переважно білі або бежеві вишиванки. Школярки і студентки віддають перевагу вишитим футболкам і сорочкам з короткими рукавами, які дуже органічно виглядають з джинсами і міні-спідницями. Досвідчені світські левиці мають схильність до шовкових, багато орнаментованих суконь. Різноманітність матеріалів, візерунків і фасонів дозволяють без особливих проблем вибрати look до душі.

Зі зростанням попиту на вишиванки розширюється не тільки вибір фасонів, а й кількість стилів самої вишивки. Сучасні виробники прикладають чимало зусиль для того, щоб відновити і популяризувати давні способи вишивки. Інтернет магазин вишиванок KRAM.KR.UA звичайно ж, не може залишатися осторонь від такого цікавого і важливого процесу, і саме тому завжди в крамниці писутні моделі одягу з нових колекцій жіночих вишиванок провідних фабрик України. 

Так чому ж старовинні способи вишивання входять в моду? Ще буквально п'ять-шість років тому, коли народний вишитий одяг тільки почав завойовувати популярність в широких масах, ринки і магазини були заповнені однотипними чорно-червоними вишитими сорочками і сукнями, з дуже схожими один на одний геометричними орнаментами. Жінки і дівчата тоді мало замислювалися про те, наскільки така вишивка оригінальна, та й вибір був дуже невеликий. З плином часу картина почала змінюватися. Сучасні жіночі вишиванки в червоно-чорних кольорах вже багатьом приїлися. Дівчата і жінки все частіше задивляються на одяг, розшитий НЕ геометричними, а квітковими, більш реалістичними орнаментами.

Сучасні жіночі вишиванки

Крім того, сучасні українці й українки все більше цікавляться історією рідної країни, в тому числі історією народного костюму, з'явилася тяга до більш давньої і традиційної вишивки. Як відомо, кожен історичний регіон України славився своїм власним стилем вишивання. Вишивка була не просто способом прикраси одягу, вона була подібна до візитної картки, по ній визначали не лише регіон, а й професію, і соціальний статус людини. Зараз вже і не підрахуєш, скільки способів вишивки знали наші прабатьки. Згідно з різними джерелами їх не менше сотні!  

Коментарі