Історія Вишиванки білим по білому
Виробництво вишиванок білим по білому в Україні було дуже поширеним в XIX столітті. Майстри використовували при цьому біле бавовняне полотно та білу нитку, зав'язуючи різноманітні візерунки за допомогою шовку і бавовняних ниток. Ця техніка вишивки знаменита на території Поділля, Дрогобиччини, Східного Полісся, гірницьких районів Закарпаття та Карпат.
Сьогодні вишиванки білим по білому стали популярними як національний одяг, а також як елемент в гардеробі звичайних громадян. Вони чудово підійдуть як для офіційних заходів, так і для повсякденного носіння.
Особливості вишиванки білим по білому
Асортимент вишиванок білим по білому в сучасному світі дуже різноманітний. На даний момент фахівці використовують найрізноманітніші мотиви і візерунки, відповідно до національної культури та сучасних модних тенденцій.
Дуже популярними є білі вишивки на темному полотні, які дозволяють краще виділяти візерунки та додатково підсилюють контраст. При цьому на оформлення вишивок можуть використовуватися різні елементи оздоблення, такі як гудзики, мереживо або бісер.
Власне, вишиванки білим по білому завжди підходили будь-якому віку та статі. Цей одяг завжди виглядає родзинкою в будь-якому образі та завжди в динаміці. Що робить його так же зручним і підходящим підписом для повсякденного носіння.
Висновок
Одяг з білими вишивками став невід'ємною частиною не тільки національної культури, а й змінився у зв'язку з глобалізацією моди, завойовуючи свою аудиторію та ставши улюбленим одягом українських співгромадян. Вишивка як мистецтво завжди має своїх любителів, а вишиті вироби стають чудовим інструментом в наповненні нашої гардеробної кімнати. Як от, Вишиванка білим по білому яркий приклад зручності та комфорту, який можна носити не тільки на свята, а й на повсякденність.
Написати коментар