Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
Телефони: 0973446410 0957539071
cб, нд 10-14
0973446410 0957539071 Замовити дзвінок

Порада №3: Яку вишиванку одягнути на Великдень 2023?

Порада №3: Яку вишиванку одягнути на Великдень 2023?

На Великдень 2023 року (Великдень у 2023 році святкуватимуть 16 квітня.), як і в інші роки, популярним вибором будуть сукні-вишиванки з традиційними українськими вишивками, які символізують весняне оновлення, радість і здоров'я.

Однією з традиційних вишивок на Великдень є "Писанка", яка є символом відродження та духовної чистоти. Інші популярні вишивки на Великдень включають "Сонце", "Рослинні мотиви" та "Хрести".

Ви можете вибрати сукню-вишиванку в своєму улюбленому кольорі або ж підібрати відтінки, що символізують світлість та радість Великодня, такі як жовтий, зелений, білий, блакитний та рожевий.

Також, зверніть увагу на тканину та фасон сукні-вишиванки, оберіть зручний та легкий варіант, щоб Ви могли комфортно провести святковий день.

На святкування Великодня 2023 можна вибрати будь-яку вишиванку, яка вам подобається та відповідає вашому стилю. Однак, традиційно на Великдень в Україні вибирають світлі кольори та вишивки з весняними мотивами.

Наприклад, ви можете обрати вишиванку з мотивами писанок, які символізують відродження та духовну чистоту. Також популярними є вишивки зі сонцем, квітами, птахами та іншими весняними мотивами.

Колір вишиванки також має важливе значення. Найчастіше на Великдень вибирають білу, блакитну, рожеву, жовту та зелену кольори. Білий колір символізує духовну чистоту та світло, блакитний - небо та надію, рожевий - кохання, жовтий - сонце та зелений - весну та природу.

Не забувайте, що вишиванка - це не тільки красивий одяг, але й національний символ України, який має багату історію та символіку. Тому обирайте вишиванку з душею та насолоджуйтеся святкуванням Великодня разом із родиною та друзями!

Нехай Ваш Великдень буде наповнений радістю та незабутніми моментами!

вишиванка

Коментарі
Рекомендовані товари