Отримуй шопер з вишивкою  - замовляй від 2000 грн!
Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Валюта:
Тема сайту:
0973446410
Наша адреса
м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№22)
Телефони
Графік роботи
  • офлайн - четверг - воскресенье, с 10 до14
  • онлайн – без выходных
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Вишиванка дубове листя: значення, традиція

Вишиванка дубове листя: значення, традиція

Вишиванка дубове листя: значення, традиція

Значення вишиванки з дубовим листям

Вишиванка з дубовим листям є однією з найпопулярніших традиційних вишиванок в Україні. Вона символізує силу, мужність та незламність лісу, оскільки дуб є одним з найвидатніших дерев у культурі та історії нашої країни. Ця вишиванка переповнена символікою та має глибоке значення для українського народу.

Історія та традиції вишиванки з дубовим листям

Історія вишиванки з дубовим листям налічує багато роки. Вона була популярна в давні часи, коли традиційна українська вишивка мала особливе значення. З того часу вишиванка з дубовим листям передається з покоління в покоління, вподобана своєю унікальністю та красою.

Значення кольорів та візерунків

Колір дубового листя вишивки може мати різне значення. Зелений колір символізує життя, плодючість та природу. Коричневий колір дубового листя означає землю, що є основою для життя. Візерунки у вишиванці з дубовим листям можуть передавати історію, віру та надію.

Розповсюдження та модернізація

Вишиванка з дубовим листям збереглася протягом усіх цих років і зараз стала популярною не лише в Україні, але і по всьому світу. Багато дизайнерів використовують цей мотив у своїх колекціях, поєднуючи традиційну символіку з сучасними тенденціями. Вишиванка з дубовим листям стала практично невіддільна (частина/ознака) частиною української моди.

1. Вишиванка2. Дубове листя3. Значення4. Традиція5. Українська культура6. Етнічний одяг7. Символіка8. Народний ремесло9. Ручна робота10. Символ національної ідентичності