Жіночі шкарпетки з вишивкою (19)

Жіночі шкарпетки з вишивкою (19)

 • Модель: Жіночі шкарпетки з вишивкою (19)
 • Є в наявності
 • Вишиті шкарпетки для жінок можуть слугувати додатковим джерелом натхнення та прикрасою для тендітних ніжок. Вони ідеальн..
 • Таблиця відповідності жіночих розмірів у різних системах для вибору суконь, блуз, спідниць та штанів.  Основними параметрами, які характеризують розмір жіночого одягу, єзріст, обхват на рівні грудей та стегон. Саме у такому порядку цістандартні параметри вказані у таблиці.

  Асортимент продукції та включає такі розміри: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.

  Показник розміру визначається як половина обхвату на рівні грудей,для цього необхідно сантиметровою стрічкою заміряти обхват грудей унайбільш широкому місці (по найвищих точках виступаючих частин) тарозділити отриманий показник навпіл. Таким чином, при обхваті грудей 88см Вам потрібен 44 розмір одягу, при обхваті 92 см - 46 розмір.

  При здійсненні вимірювання слід дотримуватись таких рекомендацій:

  • сантиметрова стрічка, якою Ви будете робити вимірювання, не повинна бути розтягнутою;
  • стрічка має щільно прилягати до тіла по лінії заміру без провисання стрічки або затягнення;
  • жінка, для якої проводиться визначення розміру, повинна бутиобов'язково роздягнена до спідньої білизни. Якщо Ви носите білизну зефектом пуш-ап, яка збільшує об'єм грудей на 1-2 розміри, то враховуйтеце при замовленні одягу.

  Також дуже важливо, щоб жінка стояла спокійно, без напруження, зберігала звичну для себе поставу.

  Якщо Ваш розмір відрізняється від зазначених, Ви маєте не стандартнуфігуру або інший зріст - треба правильно визначити, виріб якого зіснуючих розмірів підійде Вам краще. Повідомте про це у коментарях призамовленні, і наші фахівці підкажуть, який розмір краще обрати.

  Ми сподіваємось, що ці поради будуть максимально корисними для Вас та обов'язково допоможуть при замовленні нового одягу!
 • Переглянути таблицю розмірів

Немає розміру? Поставимо!

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

100% гарантія на товар

Вишиті шкарпетки для жінок можуть слугувати додатковим джерелом натхнення та прикрасою для тендітних ніжок. Вони ідеально поєднуються з будь-яким одягом, додаючи йому таких актуальних патріотичних мотивів. Пропонуємо модель білого кольору з природним орнаментом. Вишиті квіточки обрамлені листям, що символізує невпинний розвиток та процвітання. Слід звернути увагу на жовто-блакитні відтінки орнаменту – це не випадковість. Окрім аналогії з кольорами нашої держави, це ще й уособлення водної стихії і сонця, що дарують життя всьому живому. Обравши такі шкарпетки з вишивкою, Ви продемонструєте свій неперевершений смак!

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.