Штани-кюлоти лляні смугасті Антарес

Штани-кюлоти лляні смугасті Антарес

 • Виробник: UKRAINE2
 • Модель: Антарес
 • В наявності
 • Таблиця відповідності жіночих розмірів у різних системах для вибору суконь, блуз, спідниць та штанів.  Основними параметрами, які характеризують розмір жіночого одягу, єзріст, обхват на рівні грудей та стегон. Саме у такому порядку цістандартні параметри вказані у таблиці.

  Асортимент продукції та включає такі розміри: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.

  Показник розміру визначається як половина обхвату на рівні грудей,для цього необхідно сантиметровою стрічкою заміряти обхват грудей унайбільш широкому місці (по найвищих точках виступаючих частин) тарозділити отриманий показник навпіл. Таким чином, при обхваті грудей 88см Вам потрібен 44 розмір одягу, при обхваті 92 см - 46 розмір.

  При здійсненні вимірювання слід дотримуватись таких рекомендацій:

  • сантиметрова стрічка, якою Ви будете робити вимірювання, не повинна бути розтягнутою;
  • стрічка має щільно прилягати до тіла по лінії заміру без провисання стрічки або затягнення;
  • жінка, для якої проводиться визначення розміру, повинна бутиобов'язково роздягнена до спідньої білизни. Якщо Ви носите білизну зефектом пуш-ап, яка збільшує об'єм грудей на 1-2 розміри, то враховуйтеце при замовленні одягу.

  Також дуже важливо, щоб жінка стояла спокійно, без напруження, зберігала звичну для себе поставу.

  Якщо Ваш розмір відрізняється від зазначених, Ви маєте не стандартнуфігуру або інший зріст - треба правильно визначити, виріб якого зіснуючих розмірів підійде Вам краще. Повідомте про це у коментарях призамовленні, і наші фахівці підкажуть, який розмір краще обрати.

  Ми сподіваємось, що ці поради будуть максимально корисними для Вас та обов'язково допоможуть при замовленні нового одягу!
 • Переглянути таблицю розмірів

Доствка від 2500 грн безкоштовна

Доставка по всій Україні

Висока якість товарів магазину

100% гарантія на товар

Особливість моделі: укорочені брюки-кюлоти з поясом на гумці. Спереду є дві кишені.

Догляд: лляну тканину перуть при 40-60 ° С. Заборонено використання відбілювачів і засобів, що містять хлор, так як вони можуть пошкоджувати волокна льону. Можна використовувати звичайний пральний порошок або спеціальний засіб для тонких і лляних тканин. Режим прання повинен бути делікатним. Можна використовувати всілякі кондиціонери й пом'ягшувачі. вшити вироби з льону рекомендується в розправленому вигляді. Не варто їх пересушувати, а краще відразу складати або прасувати. Ще вологе лляне полотно можна гладити при температурі 200 ° С. Також для більш ретельного розгладження рекомендують використовувати змочену марлю.Особливість моделі: укорочені брюки-кюлоти з поясом на гумці. Спереду є дві кишені.

Догляд: лляну тканину перуть при 40-60 ° С. Заборонено використання відбілювачів і засобів, що містять хлор, так як вони можуть пошкоджувати волокна льону. Можна використовувати звичайний пральний порошок або спеціальний засіб для тонких і лляних тканин. Режим прання повинен бути делікатним. Можна використовувати всілякі кондиціонери й пом'ягшувачі. вшити вироби з льону рекомендується в розправленому вигляді. Не варто їх пересушувати, а краще відразу складати або прасувати. Ще вологе лляне полотно можна гладити при температурі 200 ° С. Також для більш ретельного розгладження рекомендують використовувати змочену марлю.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Мітки: вишиванка,купить вишиванку,недорогі вишиванки,вишивка,вишиванки жіночі,вишивка інтернет магазин

Instagram
Viber
Whatsapp
Київастар
VODAFONE
Замовляйте дзвінок!