Чоловічі шкарпетки з вишивкою (22)

Чоловічі шкарпетки з вишивкою (22)

 • Модель: Чоловічі шкарпетки з вишивкою (22)
 • Є в наявності
 • Патріотичний одяг – це не лише вишиванки і віночки. Високі чорні шкарпетки з яскравим червоно-білим орнаментом на кшталт..
 • Таблиця відповідності чоловічих розмірів у різних системах для вибору сорочок та штанів.  Основними параметрами, які характеризують розмір чоловічої сорочки є зріст, обхват на рівні грудей та шиї.

  ППФ “Cлобожанка” випускає чоловічий одяг на такі зрости: 170, 176, 182, 188 см. Якщо Ваш зріст відрізняється від зазначених - округліть його до найближчого значення. Ми рекомендуємо округляти у більшу сторону, якщо Ваш зріст більший від зазначеного на 3 см, та у меншу, якщо таке перевищення складає 1-2 см. Наприклад, маючи зріст 184 см краще обрати одяг на зріст 182 см, а при зрості 186 см - на зріст 188 см.

  Обхват на рівні грудей вимірюється у найширшій ділянці грудної клітки. На рівні шиї цей показник слід вимірювати, розмістивши сантиметрову стрічку вздовж окружності основи шиї на рівні 7-го хребця ззаду та яремної западини попереду.

  Обхват на рівні шиї - ключовий показник, який зазначається на товарному ярлику сорочок. Розмір футболок маркірується за міжнародною системою.

  Сантиметрова стрічка не повинна бути розтягнутою. Чоловік, для якого проводиться визначення розміру, має стояти спокійно, не напружуючи м'язи. Не слід стрічку надто затягувати або ослаблювати відносно тіла.

  Якщо у Вас не стандартна фігура або Ви сумніваєтесь, чи правильно зазначили розмір, повідомте, будь ласка, про це у коментарі до замовлення.

 • Переглянути таблицю розмірів

Немає розміру? Поставимо!

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

100% гарантія на товар

Патріотичний одяг – це не лише вишиванки і віночки. Високі чорні шкарпетки з яскравим червоно-білим орнаментом на кшталт гердану – свідчення неабиякого смаку та стилю їхнього власника. Сенс, закодований у візерунку, легко зчитується на підсвідомому рівні і означає єдність духовного й матеріального, а також чоловічу силу. Такі вишиті шкарпетки потішать не лише око, а й тіло, бо мають оптимальний склад і підходять навіть для людей з чутливою шкірою.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.