Чоловічі шкарпетки з вишивкою (17)

Чоловічі шкарпетки з вишивкою (17)

 • Модель: Чоловічі шкарпетки з вишивкою (17)
 • Є в наявності
 • Спеціально для патріотично налаштованих чоловіків пропонуємо чудові шкарпетки з вишивкою вітчизняного виробництва. Яскра..
 • Таблиця відповідності чоловічих розмірів у різних системах для вибору сорочок та штанів.  Основними параметрами, які характеризують розмір чоловічої сорочки є зріст, обхват на рівні грудей та шиї.

  ППФ “Cлобожанка” випускає чоловічий одяг на такі зрости: 170, 176,182, 188 см. Якщо Ваш зріст відрізняється від зазначених - округлітьйого до найближчого значення. Ми рекомендуємо округляти у більшусторону, якщо Ваш зріст більший від зазначеного на 3 см, та у меншу,якщо таке перевищення складає 1-2 см. Наприклад, маючи зріст 184 смкраще обрати одяг на зріст 182 см, а при зрості 186 см - на зріст 188см.

  Обхват на рівні грудей вимірюється у найширшій ділянці грудноїклітки. На рівні шиї цей показник слід вимірювати, розмістившисантиметрову стрічку вздовж окружності основи шиї на рівні 7-го хребцяззаду та яремної западини попереду.

  Обхват на рівні шиї - ключовий показник, який зазначається натоварному ярлику сорочок. Розмір футболок маркірується за міжнародноюсистемою.

  Сантиметрова стрічка не повинна бути розтягнутою. Чоловік, для якогопроводиться визначення розміру, має стояти спокійно, не напружуючим'язи. Не слід стрічку надто затягувати або ослаблювати відносно тіла.

  Якщо у Вас не стандартна фігура або Ви сумніваєтесь, чи правильнозазначили розмір, повідомте, будь ласка, про це у коментарі дозамовлення.

 • Переглянути таблицю розмірів

Немає розміру? Поставимо!

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

100% гарантія на товар

Спеціально для патріотично налаштованих чоловіків пропонуємо чудові шкарпетки з вишивкою вітчизняного виробництва. Яскраві червоно-чорні кольори на білому тлі додадуть вбранню тонкої вишуканості, а всьому образу – завершеності. Майже стовідсотковий склад бавовни у виробі дозволяє шкірі безперешкодно дихати. Водночас домішок еластичних волокон сприяє тому, що шкарпетки лагідно обіймають ногу й дозволяють почуватися надкомфортно. Обираючи вишиті шкарпетки на нашому сайті, Ви отримуєте гарантію якості за доступну ціну, а також швидку доставку.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.