Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
м. Кропивницький, р-к "Європейський", перший павільйон зі сторони Радіо (речові ряди), (№31)
Телефони: 0973446410 0957539071
cб, нд 10-14
0973446410 0957539071 Замовити дзвінок

Порада №4 :Як носити вишиванку в офісі?

Порада №4 :Як носити вишиванку в офісі?

Сучасний офісний стиль можна поєднувати з вишиванкою, якщо ви правильно підібратимете кольори, форму та деталі вашого одягу. Для офісного стилю підходять вишиванки в класичних кольорах, таких як білий, чорний, блакитний, сірий та коричневий, або вишиванки зі спокійними природніми кольорами.

Щоб створити більш сучасний вигляд, можна вибрати вишиванку з сучасними геометричними орнаментами, наприклад, зі зігнутими лініями, або вишиванку зі стилізованим квітковим орнаментом.

Щодо форми та деталей одягу, можна поєднувати вишиванку зі стильними джинсами, з жакетом або з сукнею-олівцем. Також, можна додати до образу дрібні аксесуари, такі як стильний годинник або невеликий манікюр, щоб доповнити вашу індивідуальність та стиль.

Важливо також пам'ятати про офісний дрес-код та враховувати його вимоги, щоб ваш образ був відповідним для робочого місця та не порушував його стандарти.


Вишиванка - це один з символів української культури, який може бути дуже популярним серед співробітників в офісі. Якщо ви хочете носити вишиванку в офісному середовищі, дотримуйтесь деяких рекомендацій:

  1. Враховуйте дрес-код вашого офісу. Якщо діловий стиль в офісі дозволяє використання кольорів і вишиванка підходить до загального стилю, то вона може стати чудовим доповненням вашого образу.

  2. Оберіть вишиванку, яка відповідає вашому стилю і доповнює ваш гардероб. Наприклад, якщо ви виберете вишиванку з природніми кольорами, вона може підходити до більшості ваших одягу в кольорах беж, сірий або білий.

  3. Підберіть відповідний низ, щоб доповнити свій образ. Носіння вишиванки з піджаком, темними штанами або спідницею може створити більш діловий вигляд.

  4. Не перебільшуйте з аксесуарами. Вишиванка сама по собі є достатньо яскравою, тому зверніть увагу на аксесуари, які можуть доповнити ваш образ, але не конкурувати з вишиванкою.

  5. Пам'ятайте про те, що вишиванка - це не тільки елемент стилю, а й символ культури та національної ідентичності. Переконайтеся, що вишиванка, яку ви вибираєте, не містить будь-яких образів, які можуть образити інших людей, а також, що вишиванка є оригінальною і виготовлена в Україні.

Коментарі